Ru Ua

Ліцензія Transformers

Transformers

Якщо ви бачите хороший автомобіль або мотоцикл, то будьте обережні. Не завжди те, що ми бачимо, є таким насправді. Можливо, ви маєте справу з Трансформером - автоботом Бамблбі або Арсі, які зроблять Ваше життя неймовірно захоплюючим і повним пригод.

Все почалося з іграшок американської компанії Hasbro, які були розроблені на основі іграшки Microman японської компанії Takara. Трансформери з'явилися у 1984 році, коли Hasbro купили у компанії Takara права на виробництво іграшок за їх кресленнями. Надалі Трансформери стали головними героями популярних коміксів, мультфільмів і фільмів. Захоплюючі сюжети зачаровують з першої хвилини і цікаві не тільки дітям, а й дорослим.

Світ Трансформерів: серіали та фільми

Трансформери - не просто воїни, це роботи, які можуть змінювати свій вигляд до невпізнання. Вони трансформуються в автомобілі, літаки, техніку, таку як камери або плеєри, і навіть у тварин. Трансформери діляться на Автоботів (позитивні герої) і Десептиконів - їх опонентів і ворогів.

Перший мультсеріал «Transformers: Animated» був знятий у 1984 році. Кожен з епізодів розповідав окрему історію, головним героєм якої був хто-небудь з Трансформерів. Влітку 1986 року на екрани кінотеатрів вийшов повнометражний мультфільм Transformers. Він тоді не став успішним у прокаті, але завоював популярність серед фанатів серіалу, завдяки якісній роботі мультиплікаторів, відомих акторів і заявленому серйозному сюжету. Дія фільму відбувалася в майбутньому (для того часу) далекому 2005 році. «Transformers: Prime» - анімаційний серіал про Трансформерів, знятий за допомогою комп'ютерної графіки. Офіційний показ відбувся 29 листопада 2010 року.

У 2007 році повнометражний фільм «Трансформери» отримав відразу кілька нагород за візуальні ефекти, а також був номінований на премію Оскар. Фільм став настільки популярним, що у 2009 вийшло продовження - «Трансформери 2: Помста занепалих», у 2011 - «Трансформери 3: Темна сторона Місяця», у 2014 - «Трансформери 4. Епоха винищення», у 2017 - «Трансформери 5: Останній лицар».

Сиквели показали, що Трансформери з кожним роком стають все більш популярними. Історія Трансформерів набирає обертів, і в 2018 році виходить наступний фільм! Нас чекають нові приголомшливі пригоди і несподівані повороти сюжету.

Хлопчики дошкільного та шкільного віку будуть у захваті від рюкзаків, пеналів, сумок для взуття і широкого ряду канцелярії Kite з ліцензійними зображеннями улюблених героїв Transformers.