Пластилін Kite - ніжніший за глину

Пластилін Kite - ніжніший за глину

11.10.2017

Про пластилін та його користь можна говорити нескінченно. Кожній мамі важливо, щоб дитина розвивалася правильно і своєчасно. Тому пластилін в житті дитини з'являється досить рано, адже це доступний і легкий у використанні продукт. Робота з пластичною масою розвиває дрібну моторику пальчиків, пробуджує в дитині просторове мислення і приносить багато радості. Щоб дитина з користю і задоволенням ліпила, потрібно підібрати якісний пластилін.

Вимоги до дитячого пластиліну прості:

  1. Пластилін повинен легко ліпитися, щоб дитина змогла без зусиль розминати його ще не зміцнілими пальчиками.
  2. Пластилін повинен бути пластичним. Найдрібніші деталі повинні формуватися без зусиль, наприклад, дитина зможе з легкістю зліпити вушка котику.
  3. Окремі деталі поробки повинні міцно кріпитися одне до одного. Якісний пластилін не розшаровується.
  4. Пластилін не повинен залишати кольорові сліди на руках, одязі і меблях.
  5. Щоб впливати на творчий потенціал дитини і розвивати уяву, пластилін повинен бути насичених кольорів. Кольори повинні легко змішуватися і утворювати нові відтінки.
  6. Упаковка повинна містити таку інформацію: відсутність токсичності, продукт не повинен нести шкоди при контакті зі шкірою. Пластилін повинен мати нейтральний запах.

Пластилін Kite відповідає цим вимогам і ви сміливо можете радувати дитину цим видом творчості!

Схожі новини
Зробимо світ яскравішим разом з крейдою Kite!
26.05.2021

Коли весна вже пестить світ золотими промінчиками, а від співу пташок прокидається натхнення – саме час насолоджуватися свіжим повітрям та розфарбовувати повсякденність яскравими барвами.

Сезон строкатих вулиць відкрито. Гайда влаштуємо феєричний фестиваль стріт-арту!

Читать
Бамбуковий посуд Kite для найменших
05.04.2021

Мами малоситиків зітхають: «Такий смачний суп, а він знову не хоче їсти!» Малюють кумедні личка на картопляному пюре, а з котлетки і сиру роблять мишку. Але вередуля  знову відмовляється їсти!

Якщо вам ця проблема знайома, запропонуйте дитині яскравий набір посуду, і не простий, а бамбуковий!

Читать
Є ідея? Запиши! Блокноти Kite в цьому допоможуть
18.03.2021

Кращі ідеї приходять в голову несподівано. Навіть якщо ви не плануєте писати музику або стати автором книги, блокнот дозволить зберегти цікаві думки і нічого не забути. Якщо блокнот завжди з вами, ви не пропустите оригінальну задумку.

Читать
Вибираємо альбом для малювання разом з Kite
12.03.2021

Бути творчою особистістю, значить бути успішним у всіх сферах життя. Сьогодні це аксіома. Ось чому для кожної дитини важливо не тільки добре говорити і читати, а й малювати. Малювання — це засіб самовираження, зняття тривог і стресу, занурення в світ фантазії, спосіб спілкування з дорослим, і не зовсім зрозумілим світом.

Читать
Що ще треба знати про кольорові олівці Kite?
04.03.2021

Вівці, ось хто відкрив людям графіт! Британські  ̶ в̶ч̶е̶н̶і̶ пастухи помітили, що біла шерсть овець стає темною, коли вони труться об чорне каміння. Це і був природний графіт, який пізніше почали використовувати для виготовлення простих олівців.

Читать
Словники Kite допоможуть легко вивчити іноземну мову
24.02.2021

Чому так виходить: вчиш мову в школі, потім в університеті, а при нагоді двох слів зв'язати не можеш? Тільки нав'язливе «London is the capital of Great Britain» міцно засіло в голові? Та тому що звичайне зубріння ще не допомогло нікому вивчити мову.

Читать
Ручки: кулькова, гелева або масляна?
04.11.2020

Поділ ручок на кулькові, гелеві та масляні — умовний. Ця традиція щільно вкоренилася в нашій повсякденній мові. Але, по факту, всі вони пишуть завдяки кульковому механізму. І якщо назвати масляну чи гелеву ручку кульковою — це не буде помилкою. Розрізняють їх за складом і консистенцією чорнил. У чому переваги кожного типу письмового приладдя — поговоримо далі.

Читать
Восковий пластилін — натуральний і пластичний матеріал для ліплення
28.10.2020

Коли рука дитини торкається до пластиліну, безликі одноманітні бруски розливаються блакитними озерами і повстають розлогими деревами. Діти немов вдихають життя в пластичну масу, як колись казковий Папа Карло оживив бездиханне поліно. Ліплення — можливість бути творцем нехай крихітного, але яскравого світу. За вікном похмуро? Візьмемо трохи жовтого і зліпимо собі сонечко. Жарко?

Читать
Вам лист з Гоґвортсу! Зустрічайте нову ліцензію Kite — Harry Potter
16.10.2020

Новий навчальний рік вже стартував, але легендарний Хогвартс-Експрес ще може приїхати. Ви готові до поїздки? Чи всі речі зібрані? Якщо ще немає — не біда.

В асортименті Kite з'явилися нові ліцензійні дизайни з персонажами і символами Всесвіту Гаррі Поттера!

Читать
Шкільні щоденники Kite
28.08.2020

Що прикрашає куточок парти з вересня по травень? Що зберігає під своєю обкладинкою розклад уроків і кращі компліменти вчителів? Правильно, шкільний щоденник.

Скільки б років не минуло після закінчення школи, ми все одно уявляємо дні тижня так, як вони розташовані на розкладці щоденника. «Зустрінемося в понеділок!»: І перед очима спливає день в лівому верхньому куточку сторінки.

Читать
Що потрібно в 1 клас? Канцелярія Kite!
19.08.2020

Збираємо першокласника до школи з Kite

Пам'ятаєте те солодке почуття, коли до осені залишалися лічені дні, а в комоді вже були акуратно складені нові зошити, ручки, олівці та різнокольорові гумки? Щось схоже на ситуацію з ласощами 31 грудня: вони вже готові, а куштувати ще не можна — «це на Новий рік».

Читать
Готуємося до школи на канікулах
14.08.2020

Як підготуватися до школи за літо

Літні канікули — це не тільки сонячні ванни на пікніках, хор цикад у свіжій траві і повна свобода дій. Для майбутніх першокласників літо — фінішна пряма перед школою. Щоб перше вересня не стало для дітей «холодним душем», на плечах батьків лежить відповідальне завдання — плавно і поступово підготувати дитину до навчання.

Читать