Топ-рейтинг кращих ручок для письма 2021 в школу та університет

Топ-рейтинг кращих ручок для письма 2021 в школу та університет

29.07.2021

Як вибрати ідеальну ручку

Ви помічали, що з деякими ручками і почерк стає кращим, і рука менше втомлюється? Невже від звичайної кулькової ручки так багато залежить? Навіть більше, ніж здається на перший погляд! Зі зручною ручкою легше конспектувати багатогодинні лекції і гарно нотувати уроки. Сторінки будуть чистими і акуратними: ані плям, ані бруду, ані прогалин. А на пальцях – жодних мозолів.

Критерії вибору ручки – на що звернути увагу

Ручка – постійний супутник школярів, студентів та офісних працівників. Вона супроводжує учнів на кожному уроці, а в студентські роки ніби стає продовженням нас самих. І щоб серед величезної кількості моделей знайти ту саму, потрібно знати кілька простих правил.

  • Ергономічний грип – прогумований або рельєфний. Область захоплення – найважливіша деталь корпусу. Саме з нею ми постійно контактуємо, коли пишемо. Від грипу залежить, чи зручно ручка ляже в долоню, чи буде корпус ковзати, тиснути і натирати або навпаки – подарує відчуття повного комфорту.

Ручки Kite зручні навіть для тривалого письма. Завдяки ергономічному грипу, навіть маленьким дитячим пальчикам буде зручно. Прогумована область захоплення знижує тиск на руку, а рельєфний грип перешкоджає ковзанню.

  • Якісний пишучий вузол і хороші чорнила – гарантія чистоти в зошитах і гарного настрою. Адже коли ручка мажеться або залишає прогалини, ні про який позитивний настрій не може бути й мови. Стараєшся, виводиш кожну букву, а тут раз – і брудна чорнильна пляма або ще гірше – продряпана сторінка. Щоб ручка не підклала свиню у відповідальний момент, вибирайте якісні брендові моделі. В основі кожної ручки Kite – високоякісний пишучий вузол, який пише плавно і рівномірно, не залишаючи прогалин і не змащуючи чорнило.
  • Стильний дизайн корпусу буде радувати око і надихати захоплено вчитися. Ручки з улюбленими мультгероями, машинками або кумедними тваринами сподобаються школярам. А особливо – яскраві ліцензії Kite: My Little Pony, Transformers, Hello Kitty, Hot Wheels, Studio Pets, DC Comics, NASA, MTV. Ручки Kite – барвисті і емоційні.
  • Автоматичний механізм або ковпачок – вибирайте будь-який зручний для вас варіант.

Кулькова, масляна ручка або гелева

  • Кулькова ручка Kite – класика в чистому вигляді. Базова, основна, незамінна. Саме з неї починається знайомство з письмом. Густі чорнила економно витрачаються, тому кулькової ручки вистачить надовго. Пише плавно, залишаючи рівномірний, тонкий і акуратний слід.
  • Гелеві ручки Kite – яскраві та насичені. Вони зовсім не вимагають зусиль і при легкому дотику до паперу створюють соковиту лінію. Як правило, мають широку палітру барвистих кольорів. Ідеальні для оформлення конспектів і особистих блокнотів, виділення заголовків і підкреслення головних тез.
  • Масляні ручки Kite поєднують в собі переваги кулькових і гелевих: пишуть легко і яскраво при економній витраті чорнила. Залишають соковиту і насичену, але при цьому акуратну лінію. Чудово справляються з письмом навіть при низьких температурах.
  • Ручка Kite «пиши-стирай» – унікальна і неповторна. Вона володіє «чарівними» властивостями: при необхідності будь-який запис можна видалити протягом 12-ти годин. Чорнила зникають безслідно, не пошкоджуючи папір. Ідеальний варіант для тих, кому не можна допускати виправлень і закреслень. Забезпечить зразкову чистоту в зошиті.

Як вибрати ручку для письма першокласнику

Яка ручка найкраще підходить першокласнику?

Шарикова, з м'яким прогумованим грипом. І, звичайно ж, з яскравим дизайном. Саме «звичайна» кулькова ручка більше підходить для учнів початкової школи. У процесі письма вона вимагає певних зусиль, тому допомагає розробити м'язи кисті, сформувати каліграфічний почерк і підтримувати сторінки чистими.

Як правильно вибрати ручку для письма старшокласнику або студенту?

При великих обсягах записів потрібно максимально знизити навантаження на руку і забезпечити легке письмо. Оптимальна ручка для студента – масляна, з м'яким прогумованим грипом. Але чітких правил у цьому немає: якщо ви віддаєте перевагу кульковій або гелевій – підберіть зручну для себе модель і пишіть з задоволенням.

Для кожного знайдеться своя ручка Kite.

Схожі новини
Канцелярія майбутнього: Kite презентував круті новинки товарів для школи та творчості
24.09.2021

Презентація Kite 2022 відкрила світові майбутнє: саме це шкільне приладдя незабаром буде красуватися майже на кожній парті. Практичні, емоційні, революційні. У цьому канцелярському фестивалі немає випадкових виконавців і другорядних персонажів. Кожен товар – уже зірка.

Читать
Шкільні щоденники Kite — колекція 2021
10.08.2021

Ех, щоденник! Скільки важливого зберігається на його сторінках. Варто лишень відкрити обкладинку, як одразу занурюєшся в царство організованості та порядку. Все чітко та по поличках: ось розклад, ось «домашка», ось оцінки. В мінливості світу він завжди непорушний і постійний. Візуальне розташування днів тижня «як в щоденнику» залишається в пам'яті на довгі роки. 

Читать
Вчитися цікавіше з предметними зошитами Kite
22.06.2021

Зустрічайте гарячу новинку – предметні зошити Kite! Яскраві, стильні та неймовірно зручні! Дві феєричні лінійки з класичним та іронічним дизайном. Для кожного предмету – власний тематичний зошит! Зберіть повну колекцію та насолоджуйтесь бездоганністю власного шкільного комплекту.

Читать
Зробимо світ яскравішим разом з крейдою Kite!
26.05.2021

Коли весна вже пестить світ золотими промінчиками, а від співу пташок прокидається натхнення – саме час насолоджуватися свіжим повітрям та розфарбовувати повсякденність яскравими барвами.

Сезон строкатих вулиць відкрито. Гайда влаштуємо феєричний фестиваль стріт-арту!

Читать
Бамбуковий посуд Kite для найменших
05.04.2021

Мами малоситиків зітхають: «Такий смачний суп, а він знову не хоче їсти!» Малюють кумедні личка на картопляному пюре, а з котлетки і сиру роблять мишку. Але вередуля  знову відмовляється їсти!

Якщо вам ця проблема знайома, запропонуйте дитині яскравий набір посуду, і не простий, а бамбуковий!

Читать
Є ідея? Запиши! Блокноти Kite в цьому допоможуть
18.03.2021

Кращі ідеї приходять в голову несподівано. Навіть якщо ви не плануєте писати музику або стати автором книги, блокнот дозволить зберегти цікаві думки і нічого не забути. Якщо блокнот завжди з вами, ви не пропустите оригінальну задумку.

Читать
Вибираємо альбом для малювання разом з Kite
12.03.2021

Бути творчою особистістю, значить бути успішним у всіх сферах життя. Сьогодні це аксіома. Ось чому для кожної дитини важливо не тільки добре говорити і читати, а й малювати. Малювання — це засіб самовираження, зняття тривог і стресу, занурення в світ фантазії, спосіб спілкування з дорослим, і не зовсім зрозумілим світом.

Читать
Що ще треба знати про кольорові олівці Kite?
04.03.2021

Вівці, ось хто відкрив людям графіт! Британські  ̶ в̶ч̶е̶н̶і̶ пастухи помітили, що біла шерсть овець стає темною, коли вони труться об чорне каміння. Це і був природний графіт, який пізніше почали використовувати для виготовлення простих олівців.

Читать
Словники Kite допоможуть легко вивчити іноземну мову
24.02.2021

Чому так виходить: вчиш мову в школі, потім в університеті, а при нагоді двох слів зв'язати не можеш? Тільки нав'язливе «London is the capital of Great Britain» міцно засіло в голові? Та тому що звичайне зубріння ще не допомогло нікому вивчити мову.

Читать
Ручки: кулькова, гелева або масляна?
04.11.2020

Поділ ручок на кулькові, гелеві та масляні — умовний. Ця традиція щільно вкоренилася в нашій повсякденній мові. Але, по факту, всі вони пишуть завдяки кульковому механізму. І якщо назвати масляну чи гелеву ручку кульковою — це не буде помилкою. Розрізняють їх за складом і консистенцією чорнил. У чому переваги кожного типу письмового приладдя — поговоримо далі.

Читать
Восковий пластилін — натуральний і пластичний матеріал для ліплення
28.10.2020

Коли рука дитини торкається до пластиліну, безликі одноманітні бруски розливаються блакитними озерами і повстають розлогими деревами. Діти немов вдихають життя в пластичну масу, як колись казковий Папа Карло оживив бездиханне поліно. Ліплення — можливість бути творцем нехай крихітного, але яскравого світу. За вікном похмуро? Візьмемо трохи жовтого і зліпимо собі сонечко. Жарко?

Читать