Вчитися цікавіше з предметними зошитами Kite

Вчитися цікавіше з предметними зошитами Kite

22.06.2021

Зустрічайте гарячу новинку – предметні зошити Kite! Яскраві, стильні та неймовірно зручні! Дві феєричні лінійки з класичним та іронічним дизайном. Для кожного предмету – власний тематичний зошит! Зберіть повну колекцію та насолоджуйтесь бездоганністю власного шкільного комплекту.

Переваги предметних зошитів

 • Тематичні обкладинки – надихають налаштуватися на кожний предмет та навчатися максимально продуктивно. Це посилює зацікавленість дисципліною та спонукає з ентузіазмом зануритись у її вивчення. Більше ніякої плутаниці з зошитами: це дуже зручно та практично.
 • Корисні шпаргалки – всередині кожного предметного зошиту є блок з корисною інформацією, яка може виручити в скрутній ситуації: формули, правила, основні тезиси.
 • Можна зібрати увесь шкільний комплект в єдиному форматі – це неймовірно стильно та ефектно, привчає до порядку та транслює оточуючим креативність дитини.
 • Оригінальний дизайн – ретельно пропрацьований з урахуванням кожної дрібниці та витриманий в тематиці навчальної дисципліни. Дитина побачить улюблений (та не дуже) предмет під іншим кутом зору, побачить його найцікавіші сторони, отримає заряд творчого  натхнення.
 • Висока якість – білий щільний папір з гладенькою однорідною текстурою та чітким лініюванням, обкладинка з повнокольоровим друком та фактурним оздобленням.

Серія Kite Classic – для тих, хто цінує класику в сучасній інтерпретації

Стильна лінійка з оригінальними обкладинками. Актуальне поєднання кольорів, тематичні малюнки, дотепні вислови. 8 унікальних зошитів створені для того, щоб дарувати радість та допомагати школярам мандрувати лабіринтами знань.

Серія Kite Pixel – для тих, хто слідкує за трендами та не може жити без доброго гумору

Веселий та супер-милий ексклюзивчик від Kite підніматиме настрій школярам та вчителям. Кожна обкладинка – як витвір мистецтва. Гармонійне поєднання яскравих кольорів, дотепних сюжетів та трендового мінімалізму в піксельній графіці.

Для яких навчальних дисциплін є предметні зошити Kite

 • Алгебра для багатофункціональних: графіки-функції-формули чи іронічний «багатофункціональний»  лінивець.
 • Геометрія для тих, хто цінує порядок.
 • Біологія для органічних: з мімімішними інфузоріями чи мінімалістичною обкладинкою в піксельній графіці.
 • Географія для тих, хто мріє про вершини – з традиційним та креативним оформленням.
 • Історія для загублених у часі – із олдскульним зображенням засновників Києва чи з брутальним неандертальцем?
 • Фізика для позитивно заряджених – з тематичними картинками чи милим котобургером.
 • Хімія для реактивних – колбочки-формули-пробірочки чи реактивна кицька.
 • Англійська мова for the brainy and sarcastic – з ортодоксальними британськими символами чи з чарівним цуциком славетної королівської породи коргі.

Кожний зошит має 48 аркушів білого щільного паперу. Лініювання – клітинка (для англійської мови – лінія).

Зберіть усі зошити з однієї колекції або міксуйте вподобані обкладинки з обох серій! Навчайтеся із задоволенням разом з Kite!

Автор: Оксана Байдаленко

Схожі новини
Зробимо світ яскравішим разом з крейдою Kite!
26.05.2021

Коли весна вже пестить світ золотими промінчиками, а від співу пташок прокидається натхнення – саме час насолоджуватися свіжим повітрям та розфарбовувати повсякденність яскравими барвами.

Сезон строкатих вулиць відкрито. Гайда влаштуємо феєричний фестиваль стріт-арту!

Читать
Бамбуковий посуд Kite для найменших
05.04.2021

Мами малоситиків зітхають: «Такий смачний суп, а він знову не хоче їсти!» Малюють кумедні личка на картопляному пюре, а з котлетки і сиру роблять мишку. Але вередуля  знову відмовляється їсти!

Якщо вам ця проблема знайома, запропонуйте дитині яскравий набір посуду, і не простий, а бамбуковий!

Читать
Є ідея? Запиши! Блокноти Kite в цьому допоможуть
18.03.2021

Кращі ідеї приходять в голову несподівано. Навіть якщо ви не плануєте писати музику або стати автором книги, блокнот дозволить зберегти цікаві думки і нічого не забути. Якщо блокнот завжди з вами, ви не пропустите оригінальну задумку.

Читать
Вибираємо альбом для малювання разом з Kite
12.03.2021

Бути творчою особистістю, значить бути успішним у всіх сферах життя. Сьогодні це аксіома. Ось чому для кожної дитини важливо не тільки добре говорити і читати, а й малювати. Малювання — це засіб самовираження, зняття тривог і стресу, занурення в світ фантазії, спосіб спілкування з дорослим, і не зовсім зрозумілим світом.

Читать
Що ще треба знати про кольорові олівці Kite?
04.03.2021

Вівці, ось хто відкрив людям графіт! Британські  ̶ в̶ч̶е̶н̶і̶ пастухи помітили, що біла шерсть овець стає темною, коли вони труться об чорне каміння. Це і був природний графіт, який пізніше почали використовувати для виготовлення простих олівців.

Читать
Словники Kite допоможуть легко вивчити іноземну мову
24.02.2021

Чому так виходить: вчиш мову в школі, потім в університеті, а при нагоді двох слів зв'язати не можеш? Тільки нав'язливе «London is the capital of Great Britain» міцно засіло в голові? Та тому що звичайне зубріння ще не допомогло нікому вивчити мову.

Читать
Ручки: кулькова, гелева або масляна?
04.11.2020

Поділ ручок на кулькові, гелеві та масляні — умовний. Ця традиція щільно вкоренилася в нашій повсякденній мові. Але, по факту, всі вони пишуть завдяки кульковому механізму. І якщо назвати масляну чи гелеву ручку кульковою — це не буде помилкою. Розрізняють їх за складом і консистенцією чорнил. У чому переваги кожного типу письмового приладдя — поговоримо далі.

Читать
Восковий пластилін — натуральний і пластичний матеріал для ліплення
28.10.2020

Коли рука дитини торкається до пластиліну, безликі одноманітні бруски розливаються блакитними озерами і повстають розлогими деревами. Діти немов вдихають життя в пластичну масу, як колись казковий Папа Карло оживив бездиханне поліно. Ліплення — можливість бути творцем нехай крихітного, але яскравого світу. За вікном похмуро? Візьмемо трохи жовтого і зліпимо собі сонечко. Жарко?

Читать
Вам лист з Гоґвортсу! Зустрічайте нову ліцензію Kite — Harry Potter
16.10.2020

Новий навчальний рік вже стартував, але легендарний Хогвартс-Експрес ще може приїхати. Ви готові до поїздки? Чи всі речі зібрані? Якщо ще немає — не біда.

В асортименті Kite з'явилися нові ліцензійні дизайни з персонажами і символами Всесвіту Гаррі Поттера!

Читать
Шкільні щоденники Kite
28.08.2020

Що прикрашає куточок парти з вересня по травень? Що зберігає під своєю обкладинкою розклад уроків і кращі компліменти вчителів? Правильно, шкільний щоденник.

Скільки б років не минуло після закінчення школи, ми все одно уявляємо дні тижня так, як вони розташовані на розкладці щоденника. «Зустрінемося в понеділок!»: І перед очима спливає день в лівому верхньому куточку сторінки.

Читать
Що потрібно в 1 клас? Канцелярія Kite!
19.08.2020

Збираємо першокласника до школи з Kite

Пам'ятаєте те солодке почуття, коли до осені залишалися лічені дні, а в комоді вже були акуратно складені нові зошити, ручки, олівці та різнокольорові гумки? Щось схоже на ситуацію з ласощами 31 грудня: вони вже готові, а куштувати ще не можна — «це на Новий рік».

Читать