Ціна

Канцелярія

Новинка
Гуаш Kite Hello Kitty HK21-063, 12 кольорів Гуаш Kite Hello Kitty HK21-063, 12 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Hot Wheels HW21-062, 6 кольорів Гуаш Kite Hot Wheels HW21-062, 6 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Hot Wheels HW21-063, 12 кольорів Гуаш Kite Hot Wheels HW21-063, 12 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Transformers TF21-062, 6 кольорів Гуаш Kite Transformers TF21-062, 6 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Transformers TF21-063, 12 кольорів Гуаш Kite Transformers TF21-063, 12 кольорів

Канцелярія Kite

Чи легко зібрати першокласника до школи? Ой, як нелегко! Це хвилюючий момент і для дітей, і для батьків. Попереду у дитини стільки нового, і важливо підібрати потрібні зошити, лінійки, щоденник, ручки, олівці та інше шкільне приладдя.

Бренд Kite поряд із текстильною продукцією пропонує широкий асортимент канцелярії. Яскраві упаковки, прикрашені зображенням улюблених героїв, обов’язково сподобаються кожній дитині. Вони допоможуть зменшити стрес, пов'язаний з підготовкою до шкільного сезону і навантаженням у школі. Дівчатка молодшого шкільного віку будуть у захваті від серій My Little Pony, Hello Kitty, Shimmer & Shine, а хлопчики - від Hot Wheels, Transformers, Paw Patrol, ​​Juventus. Якщо у дитини вже є рюкзак з улюбленим героєм, дорослі можуть порадувати дитину канцелярією з тієї ж серії. Нехай похід до канцелярського магазину перетвориться на маленьке свято!

Канцтовари Kite виготовлена ​​з якісних матеріалів, з урахуванням потреб і особливостей дітей. Так, кулькові ручки мають гумовий грип, щоб іще не натреновані пальці не ковзали. Гумки різних форм і розмірів стирають слід олівця без розводів. Кольорові олівці малюють м'яко і яскраво. У зошитах з якісним білим папером писати легко і приємно. У яскравих блокнотах Kite діти із задоволенням ведуть свої записи і зберігають заповітні таємниці.

Також в асортименті канцелярії Kite можна знайти зручні ланчбокси з харчового пластику. Привчатися до здорового способу життя слід з дитинства – у ланчбоксах дитина може носити здорову їжу для перекусу в школі. У них можна також зберігати їжу вдома в холодильнику.

Підтримайте дитину в її перших кроках у навчанні, допоможіть їй зібрати свій набір першокласника, а турботу щодо підбору канцелярії довірте Kite!

Читати більше