Lookbook

 

Kids

Серія яскравих рюкзаків для дошкільнят. Для сучасних малюків Kite пропонує милі рюкзаки зі звірятами та улюбленими героями мультфільмів. В лінійці також представлені моделі, які імітують туристичні та спортивні рюкзаки дорослих. Збираючись в дитячий садочок або просто на прогулянку, малюк з радістю довірить рюкзаку Kite свої скарби. Моделі з серії допоможуть дитині почувати себе більш самостійною, а також стануть улюбленим аксесуаром або навіть улюбленою іграшкою.

Education

Сучасні каркасні, напівкаркасні та м’які рюкзаки для початкової школи. Всі моделі мають ортопедичні системи Ergo Kids, Ergo Back або Ergo Flex з лямками анатомічної S-подібної форми, що регулюються. Особлива конструкція рівномірно розподіляє вагу рюкзака на спину та плечі. Просторі відділення, внутрішні роздільники, органайзери дозволяють легко розмістити необхідне шкільне приладдя. Яскравий дизайн з улюбленими мультгероями піднімає настрій, надихає та допомагає дитині розповісти про свої захоплення всьому світу.

Education teens

Стильні рюкзаки для підлітків, які поєднують в собі функціональність та комфорт. Для них характерні ортопедичні спинки, м'які форми, продумане внутрішнє наповнення, яскравий дизайн. Різноманітність кольорів, принтів та декору надає чудову можливість дівчатам та юнакам 13-17 років вибрати рюкзак близький за стилем та настроєм.

City

Зручні та ультрамодні міські рюкзаки зі спрощеним функціоналом. Серія створена для різносторонніх та активних людей, які бажають вільно та без обмежень пересуватися в умовах міських джунглів. Полегшена конструкція, м’які лямки, просторе внутрішнє відділення з органайзером та кишенею для ноутбука дозволяють особисті речі тримати в порядку, почувати себе комфортно та впевнено. Стильний дизайн підкреслює індивідуальність та бездоганний смак власника.