Ціна
Кількість відділень

Рюкзаки

Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Colibri SET_WK21-583S-3 Шкільний набір Wonder Kite Colibri SET_WK21-583S-3
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Tropic SET_WK21-583S-1 Шкільний набір Wonder Kite Tropic SET_WK21-583S-1
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Goal SET_WK21-583S-2 Шкільний набір Wonder Kite Goal SET_WK21-583S-2
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Racing SET_WK21-583S-4 Шкільний набір Wonder Kite Racing SET_WK21-583S-4
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Catsline SET_WK21-724S-1 Шкільний набір Wonder Kite Catsline SET_WK21-724S-1
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Harry Potter SET_HP21-724S Шкільний набір Wonder Kite Harry Potter SET_HP21-724S
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Jungle SET_WK21-724S-3 Шкільний набір Wonder Kite Jungle SET_WK21-724S-3
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Space Skating SET_WK21-724S-2 Шкільний набір Wonder Kite Space Skating SET_WK21-724S-2
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-1 Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-1
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-3 Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-3
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-2 Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-2
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-4 Шкільний набір Wonder Kite SET_WK21-702M-4
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Polka Dots SET_WK21-727M-1 Шкільний набір Wonder Kite Polka Dots SET_WK21-727M-1
Новинка
Шкільний набір Wonder Kite Checkered SET_WK21-727M-2 Шкільний набір Wonder Kite Checkered SET_WK21-727M-2
Новинка
Тільки в Епіцентрі
Рюкзак шкільний каркасний Kite Education Charming kitty K21-555S-11 Рюкзак шкільний каркасний Kite Education Charming kitty K21-555S-11
K21-555S-11
1 005.00 грн
2 010.00 грн 50% знижка
Новинка
Тільки в Епіцентрі
Рюкзак шкільний каркасний Kite Education Racing cars K21-555S-10 Рюкзак шкільний каркасний Kite Education Racing cars K21-555S-10
K21-555S-10
1 005.00 грн
2 010.00 грн 50% знижка

Рюкзаки Kite

Людина давним-давно зрозуміла, що речі набагато легше і зручніше носити за спиною, а не в руках. А тому і перший рюкзак з'явився на зорі людства. Сьогодні ця річ давно перестала бути атрибутом тільки для мандрівника. Адже сучасній людині звільнити руки потрібно не менше, ніж древній. Правда, не для списа, а для гаджета. Але, мова не про це. Йтиметься про те, чому рюкзаки Kite - не тільки для школярів, але і для людей будь-якого віку і стилю життя.

Рюкзак - це модно. Вже кілька сезонів поспіль рюкзаки є знаковим атрибутом у колекціях провідних модних брендів, про рюкзаки пишуть Vogue і Esquire. Стильний рюкзак Kite доречний з діловим одягом, з casual-стилем і навіть із вишуканим вечірнім образом. Для бренду Kite розробляються як власні оригінальні дизайни, так і дизайни з використанням ліцензійних зображень відомих світових компаній Mattel, Hasbro, FC Juventus, Nickelodeon, Sanrio.

Рюкзак - це зручно. Сучасна активна молодь та дорослі все частіше обирають рюкзаки. В них можна вмістити усі необхідні речі та гаджети, при цьому рівномірно розподілити навантаження на плечі і звільнити руки. З рюкзаком на плечах зручно рухатися у міській метушні та на прогулянці за містом. Зручна спинка, широкі лямки правильної форми та невелика вага рюкзаків Kite дарують легкість, а продумані відділення - дозволяють акуратно і компактно розмістити вміст рюкзака. Особлива увага приділяється будові шкільних рюкзаків, так як вона безпосередньо впливає на поставу і здоров'я дитини.

Рюкзак - це надійно. Команда, яка невтомно працює над створенням продукції Kite, проти компромісів між естетикою і довговічністю. Рюкзак повинен бути і гарним, і надійним. Шкільні рюкзаки Kite розробляються з розумінням того, як діти користуються рюкзаками, з урахуванням ваги підручників і щоденної експлуатації виробу. 

Рюкзак Kite - це стильний, зручний і місткий аксесуар. Тут кожен підбере «свій» Kite:

  • City - Рюкзаки для міських жителів
  • Легкі, ультрамодні, сучасні - рюкзаки призначені для активних і різносторонніх людей. У громадському транспорті, на бізнес зустріч, прогулянку містом з друзями або на велосипеді, з цими рюкзаками буде зручно! Для тих, хто завжди в кросівках і у русі. Рюкзаки цієї серії стануть надійними компаньйонами в щоденних заняттях спортом, нетривалих походах і велопоїздках. Для шанувальників футболу в цій серії представлені рюкзаки Kite з ліцензійною символікою FC Juventus.
  • Дипломати вже в минулому! Сьогодні амбітні студенти і ділові люди обирають рюкзаки Kite! Місткі, стильні, продумані до дрібниць, з якісною фурнітурою, які підходять для ділової поїздки, відрядження або щоденного використання.
  • Education - Рюкзаки для школярівУсі знають, скільки книжок і зошитів доводиться носити дитині до школи. А тому завдання батьків - обрати не тільки місткий і красивий рюкзак, а й безпечний.

Німецькі шкільні рюкзаки та ранці Kite оснащені анатомічними системами Ergo Kids, Ergo Teens або Air Comfort і регульованими лямками правильної S-подібної форми. Така конструкція розподіляє навантаження на спину, плечі та незміцнілий дитячий хребет рівномірно. Крім того, рюкзаки мають продуманий внутрішній простір, що важливо для школяра. Героями оформлення рюкзаків є улюблені персонажі. Дівчаткам сподобаються Hello Kitty, My Little Pony та інші. А хлопчикам - Transformers, Hot Wheels, FC Barcelona та інші.

Kite Education teens

Підліткові рюкзаки Education teens поєднують в собі функціональність рюкзака для навчання і атрибути стильного аксесуара. Для них характерні м'які форми, ортопедичні спинки, продуманий внутрішній простір з органайзерами, яскраві дизайни для юнаків і дівчат 13-17 років. Різноманітність форм, принтів і декору в аксесуарах цієї серії надає можливість кожному підлітку обрати стильний рюкзак, близький за настроєм.

Kids – Дошкільні рюкзаки для найменших

Барвистий рюкзак Kite із серії Kids неодмінно стане однією з улюблених іграшок дитини. Збираючись у дитячий садок, малюки можуть скласти свої найцінніші речі в рюкзак. Цей «дорослий» аксесуар дозволяє дітям відчути себе більш самостійними.

Kite - першокласні рюкзаки!

Читати більше