Рюкзаки напівкаркасні Kite Education

Рюкзак Kite Education Swag K21-700M-1 (LED) Рюкзак Kite Education Swag K21-700M-1 (LED)
K21-700M-1 (LED)
1 766.10 грн
Знято з виробництва
Рюкзак шкільний Kite Education K19-702M-1 Smart рожевий Рюкзак шкільний Kite Education K19-702M-1 Smart рожевий

Education - Рюкзаки напівкаркасні

Шкільний рюкзак стає постійним супутником дитини. Як равлик носить на собі свій "будиночок", так і першокласник стає зі своїм ранцем майже нерозлучним. Тому варто приділити особливу увагу вибору рюкзака. Адже від того, настільки правильною буде його конструкція, залежить здоров’я та настрій дитини.

Для молодших школярів важливо обирати шкільні рюкзаки з ортопедичною спинкою. Жорсткість каркасу може бути різною. В напівкаркасних рюкзаках гармонійно поєднується легкість матеріалів та щільність коробу.

Переваги напівкаркасних шкільних рюкзаків Kite:

  • вони підходять для першокласників, адже мають ортопедичні спинки Ergo Kids і Ergo Back, які забезпечують необхідну маленьким дітям підтримку для хребта;
  • напівкаркасні моделі мають не жорсткий, але щільний короб, завдяки чому тримають форму;
  • конструкція і переважно лаконічний дизайн дозволяють носити такі рюкзаки в школу дітям різного віку – від 1 до 5 класу. Все залежить від уподобань дитини та її зросту.

У лінійці напівкаркасних рюкзаків рекомендуємо звернути увагу на однотонні моделі Kite Smart з ущільненою ортопедичною спинкою Ergo Back, які можна доповнити пеналом на липучці.

Читати більше