Правило №1. Анатомічна спинка з м'якими подушечками, які підтримують поставу

Це перше, на що звертають увагу при купівлі рюкзака. Ортопедична спинка повторює природний вигин хребта і зменшує навантаження на спину, особливо під час тривалого носіння. Вона утримує спину в природному положенні, привчає не горбитися і не зводити плечі. Кожен ортопедичний шкільний рюкзак Kite виготовлений з анатомічною спинкою.

Правило №2. S-подібні широкі анатомічні лямки

Забезпечують щільну посадку рюкзака на спині. Внаслідок того, що їх ширина становить не менше 5 см, вони не тиснуть на плечі, а S-подібна форма не дає їм зісковзувати під час руху. Відстань в 4 см між лямками в місці пришива до рюкзака дозволяє не натирати шию.


Правило №3. Нагрудний і поясний ремені

Важливо, щоб рюкзак для початкової школи містив в собі ці елементи. Ремені щільно фіксують рюкзак на тілі й не дають йому бовтатися з боку в бік під час руху. Сприяють рівномірному розподілу навантаження на всі відділи хребта.

Правило № 4. Розмір і вага рюкзака

Через особливості фігури та різний зріст дітей неможливо створити рюкзак з універсальними параметрами для кожного. Тому під час примірки дотримуйтесь наступних правил: дно рюкзака має розміщуватися на 4 см нижче талії, а верхній край — на рівні плечей. Ідеально підігнати рюкзак по тілу учня допоможуть плечові ремені. Зверніть увагу на розмір виробу, який вказаний на етикетці. Він повинен відповідати параметрам росту дитини.
Вага порожнього рюкзака повинна бути до 1 кг, а наповненого — не більше 10% маси тіла дитини.


Правило №5. Роздільники для книг

Вони фіксують підручники та підтримують порядок в рюкзаку. Важкі підручники розміщуються ближче до спинки, щоб рюкзак якомога менше бовтався з боку в бік і зберігав баланс тіла під час руху.

Правило № 6. Світловідбиваючі елементи з усіх боків