Ru Ua
Ціна
Група товарів

Усі товари Kite 2024

На офіційному сайті Kite ви знайдете трендові товари 2024 для дітей, підлітків та дорослих. Нова колекція текстилю Kite 2024 порадує вас традиційними улюбленими моделями та актуальними новинками.

Колекція Kite 2024 включає модні рюкзаки, сумки та багато інших цікавих товарів. 

Колекція рюкзаків Kite 2024 – це стильні, якісні та комфортні моделі, зібрані в одному місці. Ортопедичні шкільні наплічники, спрямовані на підтримку здорової постави, яскраві та легенькі дошкільні рюкзаки, а також модні та цікаві функціональні варіанти для підлітків. Кожна модель відзначається трендовим дизайном та бездоганною якістю.

Рюкзаки для дошкільнят: рюкзак в садочок Kite 2024

Для малюків від 2 років, у колекції Kite Kids, доступні надзвичайно легкі, зручні та барвисті preschool-моделі. Вони ідеально підходять для використання в дитячому садочку, на підготовчих заняттях, у гуртках та під час прогулянок. Завдяки захоплюючому дизайну та оптимальному розміру, вони відповідають потребам та інтересам дітлахів.

Модні рюкзаки в школу: ортопедичні моделі для початкових класів Kite Education

Шкільні рюкзаки Kite 2024 розроблені спеціально для учнів 1-4 класів. Запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids та Ergo Back підлаштовуються під природні вигини спини, а широкі лямки та нагрудний ремінь забезпечують комфортну посадку та збалансоване розподіл навантаження.

Підліткові рюкзаки 2024

Лінійка рюкзаків Kite Education Teens призначена для підлітків та молоді. Вона поєднує у собі модні тренди стрітстайлу з ергономічними властивостями та функціональним дизайном. Ця колекція пропонує безліч стильних моделей на будь-який смак.

Кожен рюкзак Kite 2024 має унікальний дизайн, відповідає найвищим стандартам якості та забезпечує комфорт вашої дитини. Придбати ці рюкзаки можна в офіційних інтернет-магазинах та роздрібних торгових точках.

Модні сумки та аксесуари Kite 2024

У новій колекції Kite ще більше трендових сумок на кожен день. Легенькі сумки-гаманці, актуальні сумки через плече, сумки для ланчу, місткі шопери та бананки: ці моделі роблять життя комфортнішим, а образ яскравішим. 

Колекція текстилю Kite 2024 містить вражаюче розмаїття шкільних пеналів, сумок для взуття та дитячих гаманців. Ці товари порадують школярів зручністю та зацікавлять унікальними дизайнами.

У нас ви також знайдете усе, що потрібно покласти в рюкзак: від шкільного приладдя до ланчбоксів. Канцелярія Kite допоможе організувати ваш робочий простір з комфортом. Товари для хобі та творчості Kite надихатимуть створювати нові креативні шедеври. У нас усе для радісного навчання!

Kite: діти обирають краще!

Читати більше