FAQ (часто задавані питання)

 

1. Де виробляється Ваша продукція (рюкзаки, ранці, сумки, канцелярія)?

Продукція ТМ Kite виробляється у країнах Південно-Східної Азії на замовлення компанії Axent Gruppe (Німеччина).

2. З яких матеріалів виробляють сумки та рюкзаки TM Kite?

Усі рюкзаки та сумки виготовляються із сучасних матеріалів: тільки високоякісний поліестер, поліамід, бавовна, жжакард, також в деяких моделях використовується штучна шкіра.

3. Як правильно відрегулювати рюкзак?

Завантажте у рюкзак 5-7 кг речей. Це дозволить рюкзаку щільно сидіти у Вас на спині і дасть Вам чітке уявлення про те, як він буде сидіти з повним навантаженням. Одягніть рюкзак на спину і потягніть регулювальні стропи лямок. Зверніть увагу! У жінок центр ваги тіла розташований ближче до живота, тоді як у чоловіків – ближче до грудей. Тому, якщо Ви жінка, звільніть лямки рюкзака так, щоб основна частина рюкзака розташовувалася посередині спини. Якщо Ви чоловік, то, навпаки, підтягніть лямки так, щоб верх рюкзака не доходив 5-8 см до рівня плечей. При цьому не забувайте, що усі ми різні, регулювати лямки варто під індивідуальні особливості кожної людини.

4. Як доглядати за рюкзаком?

Зовнішню тканину можна очистити за допомогою вологої серветки . Як доглядати за рюкзаком залежить від матеріалу. Не рекомендується відбілювати, замочувати у воді. Також спосіб догляду за рюкзаком залежить від матеріалу, який потребує чистки. Більше детальну інформацію по догляду за текстильними виробами ТМ Kite, читайте у розділі "Info".

5. Чи можливо купити продукцію на даному сайті?

Сайт mykite.com.ua є сайтом-каталогом ТМ Kite, тобто напряму продукцію не продає. Замовити продукцію ТМ Kite ви можете скориставшись кнопкою в карточках товарів "Де придбати", при переході за посиланням відобразяться авторизировані інтернет-магазини (дилери), які здійснюють продаж товарів ТМ Kite. Також у розділі "Де придбати" на сайті, розміщені офіціальні дилери.

6. Чому саме Kite?

Kite — німецький бренд високоякісних рюкзаків та канцтоварів. Моделі для школи схвалені Інститутом ортопедії і травматології НАМН України та німецьким Інститутом здоров'я і ергономіки IGR. Товари проходять європейський контроль якості. Бренд співпрацює зі всесвітньо відомими ліцензіарами і щороку оновлює колекції.

7. Як вибрати рюкзак Kite для школяра?

Головне в ранці: ортопедичні властивості, висока якість і стильний дизайн. Всі шкільні рюкзаки Kite оснащені ергономічною спинкою і широкими S-подібними лямками. Німецька якість відображена в міцних матеріалах і бездоганному пошитті. Залишається лише вибрати дизайн — і ідеальний рюкзак для школи готовий.