Ru Ua

Питання та відповіді

 

1. Чи можливо купити продукцію на даному сайті?

Сайт mykite.com.ua є сайтом-каталогом ТМ Kite, тобто напряму продукцію не продає.

Замовити продукцію ТМ Kite ви можете скориставшись кнопкою в карточках товарів "Де купити", при переході за посиланням відобразяться авторизировані інтернет-магазини (дилери), які здійснюють продаж товарів ТМ Kite.

Також у розділі "Де купити" на сайті, розміщені офіціальні дилери.

2. Де виробляються рюкзаки Kite?

Продукція ТМ Kite виробляється у країнах Південно-Східної Азії на замовлення компанії Axent Gruppe (Німеччина).

3. Чи є гарантія на продукцію?

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту купівлі в точці продажу.

4. З яких матеріалів виробляють сумки та рюкзаки TM Kite?

Усі рюкзаки та сумки виготовляються із сучасних матеріалів: тільки високоякісний поліестер, поліамід, бавовна, жжакард, також в деяких моделях використовується штучна шкіра.

5. Чому саме Kite?

Kite — європейський бренд високоякісних рюкзаків та канцтоварів. Моделі для школи схвалені Інститутом ортопедії і травматології НАМН України та німецьким Інститутом здоров'я і ергономіки IGR. Товари проходять європейський контроль якості. Бренд співпрацює зі всесвітньо відомими ліцензіарами і щороку оновлює колекції.

6. Як вибрати рюкзак Kite?

Головне в рюкзаку: ортопедичні властивості, висока якість і стильний дизайн. Всі рюкзаки Kite оснащені ергономічною спинкою і широкими S-подібними лямками. Європейська якість відображена в міцних матеріалах і бездоганному пошитті.

Можна подивитися відео рекомендації щодо вибору рюкзака"

7. Який рюкзак вибрати: каркасний чи м'який?

1. Каркасні шкільні рюкзаки гарантують надійний захист шкільних речей від пошкоджень. Жорсткий каркас забезпечує структурну міцність і дає змогу рюкзаку підтримувати свою форму, навіть якщо він не повністю заповнений. Це допомагає уникнути стиснення і деформації вмісту рюкзака і завжди зберігати книги і зошити в ідеальному стані.

2. М'які моделі чудово підходять для дітей, які вже навчилися охайного поводження зі шкільним приладдям. Такі рюкзаки мають полегшену вагу і дарують відчуття легкості.

3. Напівкаркасні рюкзаки мають змішану конструкцію і частково поєднують найкращі якості каркасних і м'яких.

8. Як доглядати за рюкзаком? Чи можна прати рюкзак у пральній машині?

Зовнішню тканину можна очистити за допомогою вологої серветки . Як доглядати за рюкзаком залежить від матеріалу. Не рекомендується відбілювати, замочувати у воді. Також спосіб догляду за рюкзаком залежить від матеріалу, який потребує чистки. Більше детальну інформацію по догляду за текстильними виробами ТМ Kite, читайте у розділі "Рекомендації".

Вироби, декоровані блискітками, стразами, вишивкою, нашивками не можна прати в пральній машин.

9. Як правильно відрегулювати рюкзак?

Завантажте у рюкзак 5-7 кг речей. Це дозволить рюкзаку щільно сидіти у Вас на спині і дасть Вам чітке уявлення про те, як він буде сидіти з повним навантаженням. Одягніть рюкзак на спину і потягніть регулювальні стропи лямок. Зверніть увагу! У жінок центр ваги тіла розташований ближче до живота, тоді як у чоловіків – ближче до грудей. Тому, якщо Ви жінка, звільніть лямки рюкзака так, щоб основна частина рюкзака розташовувалася посередині спини. Якщо Ви чоловік, то, навпаки, підтягніть лямки так, щоб верх рюкзака не доходив 5-8 см до рівня плечей. При цьому не забувайте, що усі ми різні, регулювати лямки варто під індивідуальні особливості кожної людини.