Ru Ua

Правила експлуатації рюкзаків і сумок Kite

Друзі!

Ми вдячні вам за використання продукції торгівельної марки Kite і рекомендуємо брати до уваги Правила експлуатації, щоб обрані Вами вироби Kite надійно слугували та радували вас протягом тривалого часу.

 1. Дбайливо користуйтеся виробом відповідно до його призначення, уникайте механічних пошкоджень (подряпин, порізів, розривів), а також агресивного хімічного впливу та інших впливів, що порушують зовнішній вигляд та цілісність виробів.
 2. Зберігати та транспортувати виріб рекомендується у його оригінальній упаковці.
 3. Щоб уникнути зміни або втрати первісного кольору, оберігайте Ваш виріб від тривалого впливу прямих сонячних променів.
 4. Не перевантажуйте рюкзаки та сумки: це призводить до їх деформації та розтягнення, а також може призвести до зіпсування. Максимальне навантаження повинно відповідати виду виробу і не перевищувати допустиму норму.
 5. Максимальне навантаження повинно відповідати виду виробу і не перевищувати допустиму норму:
  • Сумка жіноча, Сумка для взуття – не більше 2 кг
  • Шкільний рюкзак, Молодіжний рюкзак, Спортивна сумка – не більше 7 кг
 6. Не кладіть всередину виробу гострі ріжучі або колючі предмети без спеціального чохла.
 7. Не кладіть у внутрішні кармани та відділення предмети, що перевищують їх розмір.

Додаткові рекомендації щодо використання:

 1. Якщо для експлуатації виробу конструкцією передбачено одночасне використання двох ручок або лямок, то при навантаженні більше ніж 30% від максимально допустимого, необхідно використовувати усі лямки або ручки.
 2. Уникайте різкого підняття (ривком) за ручки (лямки) виробу при навантаженні більше ніж 50% від допустимого.
 3. Нерівномірне розташування (розміщення) речей всередині виробу може призвести до нестійкого положення рюкзаку або сумки на поверхні, а також передчасному зносу кріплень та іншої фурнітури. Важкі предмети краще розміщувати ближче до спинки. Завдяки цьому зберігається правильна постава дитини, рюкзак легше одягати та носити.
 4. Щоб уникнути проблем пов’язаних із застібкою-блискавкою, потрібно під час відкриття/закриття виробу піднімати злегка замок (уникаючи попадання під бігунок тканинного бортику або обідка). В такому разі бігунок буде легко, рівно і плавно пересуватися по ланкам блискавки.
 5. Уникайте переповнення виробу під час розміщення у ньому речей. При переповненні ланки блискавки можуть розходитись, порушується порядок ланок, «зубчик в зубчик» не потрапляє і все це може призвести до повного виходу застібки з ладу.

Правила догляду за виробами:

 1. Під час чищення виробів користуйтесь лише тими способами, що вказані на вшитому ярлику, не використовуйте для чищення агресивні речовини та порошки.
 2. Чищення виробів з нейлону, поліестеру, поліаміду. поліуретану та вінілу здійснюється вологою серветкою, щіткою або губкою.
 3. Якщо на поверхні виробу залишились плями, змочіть шматочок чистої м’якої тканини у розчині рідкого господарського мила і теплої води, акуратно нанесіть на забруднену поверхню. Після цього видаліть мильний розчин за допомогою чистої вологої серветки.
 4. Щоб уникнути появи розводів та плям під час чищення, обережно протирайте лицьову поверхню круговими рухами, починаючи від центру плями до периферії.
 5. Вироби з нейлону, поліестеру, поліаміду, поліуретану і вінілу рекомендується прати вручну у мильні воді при температурі не вище 30°.
 6. Для стійких плям використовуйте спеціальні засоби для чищення пінного типу. Ні в якому разі не можна відбілювати.
 7. Вироби, декоровані блискітками, стразами, вишивкою, нашивками не можна прати у пральній машині.
 8. Рюкзаки та сумки не можна прасувати.
 9. Зберігайте рюкзаки та сумки у сухому місці.

Пам’ятайте!
Дотримання усіх правил та умов експлуатації, а також декілька хвилин догляду за вашою улюбленою річчю подарують Вам задоволення від тривалого та комфортного використання товарів Kite.