Ru Ua
Ціна
Колір

Паперова продукція

Паперова продукція Кайт

Паперова продукція Kite — це запаморочливий асортимент товарів для школи, дитячого садкочку, університету, офісу і дому. У цій категорії зосереджені паперові вироби високої європейської якості.

Потрібен альбом для малювання? Альбоми Kite — це листи з білого щільного паперу, обрамлені обкладинкою з яскравими принтами.

У нас є папір для акварелі і папір для креслення, з яким навчання і творчість буде в радість.

Перлина категорії — блокноти Kite. Вражаючий асортимент і бездоганна німецька якість. Клітинка, лінійка, крапка: найрізноманітніше лінування на будь-який смак. Оформлення обкладинок заслуговує на особливу увагу: строкаті і строгі дизайни нікого не залишать байдужими. Красиві блокноти для себе і на подарунок, для малюків і дорослих, для важливих записів і творчих начерків. У Kite є блокнот для кожного.

Зошит у клітинку, зошит в косу лінію... Неможливо уявити школу без цього канцелярського приладдя. У них першокласники пишуть свої перші палички і гачечки, а старшокласники — складають конспекти уроків. Зошити Kite виконані з білого якісного паперу, на якому приємно писати. Феєрія дизайнів дозволить вибрати ідеальний варіант для кожного.

Kite збере дитину до школи від і до: нотний зошит, кольоровий папір, кольоровий і білий картон, словник для запису іноземних слів, самоклеючий папір для обгортання підручників і шкільний щоденник. Всі необхідні паперові вироби зібрані в одному розділі.

Ліцензійний дизайн обкладинок з героями мультфільмів і кіно, фотографії кумедних тварин — запаморочливий калейдоскоп краси буде піднімати настрій кожен день і перетворювати підготовку уроків в захоплюючу пригоду.

Читати більше