Ru Ua

Планери настінні Kite

Настінний планер Kite нагадає про усі важливі справи та події. Стане ліпшим помічником в організації часу та завдань. Це стильний та продуманий простір для фіксації інформації.

Які бувають різновиди настінних планерів Kite

Стильні, зручні та практичні моделі представлені в крутих дизайнах на будь-який смак. Вони привабливі та якісні. Усі планери колекціх розрізняються за наступними характеристиками.

 • Формат

  Планери різних розмірів призначені для масштабних довготривалих задач та невеличких буденних завдань. У нас є настінні планери у трьох зручних та популярних форматах: А5, А4 та А3.

 • Зміст

  Настінний планер Kite на місяць має зручну універсальну розмітку для будь-яких записів. Для кожного дня передбачене своє окреме віконце. Так дуже просто оцінювати завантаженість та не загубитися у запланованих подіях. Планер має прикольний трекер для відстеження навичок. Найкращий варіант для планування довгострокових цілей.

  Настінний планер на тиждень передбачає огляд усього тижня та відокремлене поле для записів – щоб жодна невідкладна подія не випала з поля зору. Модель бездоганна для запису розкладу уроків або лекцій.

  Настінний чек-лист дарує максимум свободи. Адже у ньому зручно нотувати абсолютно все. Ідеально підходить в якості чек-листа зі списком щоденних побутових справ або переліком запланованих покупок.

 • Дизайн

  Милий рожевий планер для маминої принцеси, актуальне піксельне оформлення чи строкатий дизайн у космічній стилістиці? У нас ви знайдете планер на будь-який смак.

  Придбайте усю колекцію настінних планерів у одній капсулі. Використовуйте паралельно планер на тиждень, на місяць та планер чек-лист. Ознайомитися з усіма моделями можна на нашому офіційному сайті прямо зараз.

Планер дошка Kite: як користуватися

Багаторазовий планер створений для постійного безперервного використання. На ньому необхідно писати спеціальним сухостираемим маркером. Такі написи легко видаляються звичайною губкою. Планер кріпиться до будь-якої шорсткою поверхні:металевої, скляної, пластикової тощо. Відмінно фіксується без жодної краплинки клею та не залишає слідів на поверхні.

В комплектацію входить сухостираний маркер та утримувач для нього.

Поспішайте купити школяру настінний планер. Він має безліч переваг:

 • Ваші плани завжди перед очима.
 • Багаторазове використання.
 • Кріпиться без клею.
 • Легко доглядати.
 • Трендовий дизайн.

Можна переміщати та відкріплювати від основного розташування безліч разів без втрати властивостей та мити водою.

Kite – трендова канцелярія для школярів та молоді!

Читати більше