Ru Ua

Бамбукові стакани Kite

Бамбуковий стакан Kite наповнить неповторними емоціями та відчуттями кожну паузу на чай чи каву! Він супер стильний, екологічний та зручний. Актуальні стакани з бамбуку мають ефектний дизайн, завдяки чому подарують естетичну насолоду. Ці моделі мають безліч переваг, зокрема: приємну на дотик текстуру, безпечний склад та велику місткість.

Стакани бамбукові Kite виготовляються з природного екологічного матеріалу – бамбукових волокон. Вони цілком безпечні для харчових напоїв, не вбирають запахи, а також мають антибактеріальні властивості. Бамбуковий стакан витримує амплітуду від -20 до +100 градусів, а тому чудово підходить для гарячих та холодних напоїв.

Гнучка силіконова кришечка щільно прилягає до стакана та не дає рідині проливатися. Тому з нього зручно пити на ходу та брати в салон машини. Кришечка також допомагає довше утримувати температуру напою. Рельєфна накладка з силікону оберігає долоні від впливу гарячого: стакан зручно лягає в руку та не ковзає. Стакан бамбуковий з кришкою стане окрасою вашої прогулянки та поїздки.

Стильне оформлення в розмаїтій кількості дизайнів на будь-який смак подарують насолоду від кожного погляду на стакан. Чіткий принт, гармонійні кольори, ергономічна форма: бамбуковий стакан Kite – втілення неперевершеного стилю та найгарячіших візуальних трендів.

Кожен стакан упакований в ексклюзивну подарункову коробку. Це не просто красивий, а й дуже корисний подарунок для кожного члену родини, друзів та колег.

Особливості та переваги бамбукових стаканів Kite:

  • Оптимальний обсяг 440 мл – універсальний, зручний, місткий.
  • Висока витривалість та температурний режим від -20С до + 100С: можна використовувати для гарячих та холодних напоїв.
  • Безпечний для здоров'я матеріал з бамбукових волокон: не вбирає запахи та не впливає на смак напоїв.
  • Має силіконовий тримач та кришку – які оберігають долоні від контакту з гарячим, а також запобігають проливанню рідини.
  • Матеріал екологічний, має антибактеріальні властивостями.
  • Дозволяється мити в посудомийній машині в делікатному режимі.
  • Презентабельна упаковка – ефектна коробка з картону.

Бамбукові стакани Kite – трендові, зручні та практичні. Щодня даруватимуть радість від приємних чаювань. Не рекомендовані для використання в мікрохвильовій печі.

Читати більше