Ru Ua
Ціна
Колір
Формат
Щільність паперу, г/м2

Кольоровий папір та картон Kite

Кольоровий папір та картон Kite – базові матеріали для дитячої творчості, які завжди повинні бути в наявності, а ще краще – із запасом. З їх допомогою діти створюють приголомшливі вироби, розвивають дрібну моторику та м’язи кисті, відточують точність рухів, реалізовують творчі задуми та цікаво проводять час. Заняття з яскравими матеріалами – захоплюючі, корисні та повчальні. 

Як вибрати кольоровий папір та картон

Щоб вироби були неперевершеними, а процес створення аплікацій приносив задоволення, рекомендуємо обирати якісний кольоровий папір та картон. Він має бути рівномірно профарбованим, безпечним та однорідним. Кольоровий картон на папір Kite – достатньо міцний, чудово тримає форму та при цьому відмінно ріжеться ножицями. Працювати з ним – суцільне задоволення. А розмаїтий асортимент надихає творити із особливим натхненням.

Різновиди та особливості кольорового паперу Kite

1. Папір кольоровий односторонній – ідеально підходить для будь-яких пласких виробів, листівок та аплікацій. 
2. Папір кольоровий двосторонній – завдяки тому, що кожен аркуш має насичений колір з обох боків, чудово підходить для створення об’ємних аплікацій, в тому числі – для орігамі, квілінгу та ін.
3. Неоновий кольоровий папір – супер яскравий папір з неоновими відтінками, щоб вироби були неймовірно барвистими.
4. Пастельний кольоровий папір – неймовірно ніжні кольори та природні відтінки. 
5. Папір кольоровий самоклейкий – дуже зручний матеріал для творчості. Щоб створювати унікальні аплікації, вам не знадобиться клей. Завдяки наявності клейкого шару, кріпиться за принципом наліпки. Зручно брати з собою в дорогу.
6. Папір кольоровий з ефектами (голографічний та металізований) – ефектний матеріал для аплікацій та декорування. Бездоганний варіант для створення святкових прикрас та листівок.
7. Кольоровий папір А4 – універсальний, стандартний формат.
8. Папір кольоровий А5 – чудовий вибір для вирізання дрібних деталей.

Різновиди та особливості кольорового картону Kite

  • Картон кольоровий односторонній – відмінна основа для майбутніх яскравих шедеврів.
  • Кольоровий двосторонній картон – зручний формат для створення 3D-виробів.
  • Білий картон – базовий та універсальний. Завжди має бути під рукою.
  • Металізований кольоровий картон має ефектний металевий відблиск, чудово підходить для святкового декорування.
  • Голографічний кольоровий картон – зачаровує неймовірним мерехтливим сяйвом.
  • Кольоровий картон з глітером – має насичені кольори та безліч сяючих блискіток. Використовується для дитячої творчості та для тематичного оздоблення приміщень, створення яскравих декоративних прикрас.

Де купити кольоровий папір та картон Kite

Купуйте оригінальну брендову продукцію, щоб насолоджуватися бездоганною якістю. Інформація про те, де можна купити кольоровий картон та папір Kite, вказана на офіційному сайті бренду, в розділі «Де купити»,

Читати більше