Ru Ua

Зошити для нот Kite

Знято з виробництва
Зошит для нот Kite Harry Potter HP20-404-1, А4, 20 аркушів Зошит для нот Kite Harry Potter HP20-404-1, А4, 20 аркушів

Зошити для нот Kite відрізняються високою якістю, відмінною функціональністю та неперевершеним стильним дизайном. В асортименті бренду – широкий вибір зошитів для нот, які незамінні для музичних шкіл, гуртків та уроків музики у загальноосвітніх закладах.

Особливості зошитів для нот Kite:

  1. Висока якість паперу. Зошити для нот Kite виготовлені з гладенького щільного паперу, який має приємну на дотик текстуру та чудово вбирає чорнила.
  2. Бездоганне лініювання. Для зручного запису нот – класичний стандартизований нотний стан з 5 лінійок. Друк чіткий та виразний.
  3. Корисні шпаргалки на форзацах. Для початківців передбачений приємний бонус – схеми та підказки з нотної грамоти.
  4. Практичність. Зошити для нот Kite зручно зберігати у папках, портфелях та рюкзаках. Ущільнена обкладинка чудово захищає сторінки.
  5. Великий вибір моделей. Kite пропонує широкий вибір зошитів для нот різних розмірів та дизайнів. В асортименті є зошити для нот у форматі А4 та А5.
  6. Надихаючий дизайн. Яскраві обкладинки з ефектними принтами стимулюватимуть інтерес до навчання, даруватимуть позитивні емоції та естетичне задоволення. Колекція канцелярії Kite має приголомшливий асортимент зошитів для нот на будь-який смак.

Що всередині нотних зошитів Kite? Класичне для занять музикою та лініювання.

Спеціальна система запису музики на папері, яка використовується для передачі музичних ідей та композицій. Нотний стан складається з п'яти ліній, які розташовані горизонтально на папері, та чотирьох проміжків між ними. Ноти розміщуються на лініях та проміжках відповідно до їхнього висотного положення. Нижній ряд ліній на нотному стані відповідає ноті мі-бемоль, а верхній – ноті фа.

Ефектні обкладинки зошитів для нот Kite

Обкладинки з яскравими принтами зацікавлять дитину та спонукатимуть сприймати навчальний процес з максимальною залученістю та натхненням. Малюнки з улюбленими героями та стильні патерни пробуджуватимуть інтерес до предмету та підніматимуть настрій.

Де купити зошити для нот Kite

Придбати оригінальну канцелярію Kite можна в магазинах наших авторизованих партнерів, перелік яких вказаний в розділі «Де купити».

Читати більше