Ru Ua

Пенали

Пенали Kite

Пера для письма раніше були дуже цінні, а тому, щоб вони не губились, придумали спеціальні футляри. Це і були попередники сучасних пеналів. Зараз пенали виконують схожу функцію, тільки тепер вони зроблені з сучасних матеріалів і пристосовані вже не для пір'я, а для ручок, маркерів, олівців, гумок, точилок, ножиць, клею, коректора та іншого канцелярського приладдя.

Перший пенал у хлопчиків та дівчаток з'являється в дошкільному віці або у першому класі, як правило, це пенал-книжка, де вміст закріплюється гумками. Старшокласники і студенти також користуються пеналами, але вже іншої форми і дизайну, дівчата використовують пенали і в якості косметичок. Завдяки пеналам письмове приладдя та інші дрібниці не губляться і не бруднять рюкзак.

Бренд Kite пропонує різні види пеналів для школи, занять творчістю та повсякденного використання. Пенали Kite для молодших школярів виготовлені з міцного поліестеру, мають 1 або 2 відвороти, гумки для фіксації канцелярського приладдя, яскраві ліцензійні зображення. Улюблені герої My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Paw Patrol, Shimmer & Shine на пеналах Kite зроблять процес навчання і збирання до школи приємнішим і радіснішим. Ліцензійні серії шкільних пеналів Kite для хлопчиків і дівчаток перегукуються з дизайнами рюкзаків та сумок для взуття, тому можна зібрати цілий комплект в одному улюбленому стилі.

Для старших школярів підійдуть м'які пенали Kite різноманітної форми. Всі матеріали пройшли тести на зносостійкість, замки-блискавки легко і плавно відкриваються, принти не вигоряють на сонці. Пенали-косметички з підійдуть ніжним і витонченим дівчатам. 

Читати більше