Ru Ua
Повернутися назад

Закладка паперова з малюнком Kite Naruto NR23-480, 100 шт, 5х15х50 мм, прямокутна

Артикул: NR23-480
0
25.70 грн
Обрати колір:
  • Група товарів
    Блоки паперу з клейким шаром та закладки
  • Ліцензія/серія
    Naruto

Закладки паперові з малюнком Kite NR23-480 – яскраві, прикольні та дуже зручні у використанні. Вони допоможуть позначати актуальні сторінки підручників, улюблених книжок, журналів, коміксів чи навчальних воркбуків. Просто незамінні для зручної організації конспектів, систематизації тем у особистих блокнотах, альбомах, планерах та щоденниках. Відмінно підходять для навчання, хобі та дозвілля.

Нові сучасні закладки-стікери – справжній тренд серед дітей, підлітків та молоді. Адже їх використання приносить надзвичайну користь та задоволення.

Завдяки клейкому шару, стікери легко та надійно кріпляться до паперу та картону. Це дуже зручно! Адже така закладка не випаде з книжки та не загубиться. За необхідності стікер можна відклеїти від аркуша, він не залишить на сторінці жодного сліду.

У наборі представлені 5 видів стікерів по 20 шт., об’єднаних спільною тематикою. Чарівний дизайн з яскравими кольорами та актуальними сюжетами підніматиме настрій та додаватиме мотивації навчатися із задоволенням.

Особливості:

  • зручний оригінальний формат на клейкій основі – закладки надійно кріпляться, а після їх вилучення не залишають жодних слідів на сторінці;
  • розмір 5х15х50мм – лаконічний та компактний, зручно брати у подорож;
  • 5 видів по 20 шт. у кожному варіанті – гармонійний набір, який допоможе оформити книжки та зошити у єдиному стилі;
  • крутий яскравий дизайн в ліцензії Naruto – для гарного настрою та натхнення.

Написати відгук