Ru Ua
Повернутися назад

Закладки пластикові Kite UFO K22-479-2, 4x20 шт, 35х50 мм

Артикул: K22-479-2
0
69.10 грн
Обрати колір:
  • Група товарів
    Блоки паперу з клейким шаром та закладки
  • Ліцензія/серія
    KITE

Закладки пластикові Kite K22-479-2 UFO – яскраві, прикольні та дуже зручні у використанні. Вони допоможуть позначати актуальні сторінки підручників, улюблених книжок, журналів, коміксів чи навчальних воркбуків. Просто незамінні для зручної організації конспектів, систематизації тем у особистих блокнотах, альбомах, планерах та щоденниках. Відмінно підходять для навчання, хобі та дозвілля.

Нові сучасні закладки-стікери – справжній тренд серед дітей, підлітків та молоді. Адже їх використання приносить надзвичайну користь та задоволення.

Закладки виготовлені з практичного PVC-пластику, довго зберігають відмінні функціональні та декоративні якості, а тому підходять для багаторазового та довготривалого використання.

Завдяки клейкому шару, стікери легко та надійно кріпляться до паперу та картону. Це дуже зручно! Адже така закладка не випаде з книжки та не загубиться. За необхідності стікер можна відклеїти від аркуша, він не залишить на сторінці жодного сліду.

У наборі представлені 4 види стікерів по 20 шт., об’єднаних спільною тематикою. Чарівний дизайн з яскравими кольорами та актуальними сюжетами підніматиме настрій та додаватиме мотивації навчатися із задоволенням.

Особливості:

  • зручний оригінальний формат на клейкій основі – закладки надійно кріпляться, а після їх вилучення не залишають жодних слідів на сторінці;
  • розмір кожного стікера 35х50 мм – лаконічний та компактний, зручно брати у подорож;
  • 4 види по 20 у кожному варіанті – гармонійний набір, який допоможе оформити книжки та зошити у єдиному стилі;
  • крутий яскравий дизайн – для гарного настрою та натхнення.

Написати відгук