Словники Kite допоможуть легко вивчити іноземну мову

Словники Kite допоможуть легко вивчити іноземну мову

24.02.2021

Чому так виходить: вчиш мову в школі, потім в університеті, а при нагоді двох слів зв'язати не можеш? Тільки нав'язливе «London is the capital of Great Britain» міцно засіло в голові? Та тому що звичайне зубріння ще не допомогло нікому вивчити мову. Добре, що сьогодні є нові методики вивчення мов і словники Kite, які готові в цьому допомогти.

Спочатку розповімо про самі словники. Вони представлені в двох варіаціях:

Словник в твердій палітурці:

  • Формат А5, тверда обкладинка з ламінуванням.
  • 60 аркушів — такого обсягу точно вистачить на рік вивчення мови (або навіть більше).
  • Лінування чітке і зручне, з полями для запису слів, транскрипцій і перекладу.
  • На форзаці — англійський, французький, німецька та польський алфавіти.
  • Передбачені окремі сторінки для запису правил.

Словник з знімною пластиковою обкладинкою:

  • Формат А5, міцна пластикова обкладинка, яка не потребує обгортання плівкою.
  • 2 знімні зошити на 24 аркуші.
  • Чітке лінування з полями для запису слів, транскрипції і перекладу.
  • Спеціально для того, щоб словник випадково не розкрився, передбачена гумка.

Навіть сьогодні, в століття гаджетів, слова важливо записувати. Під час письма активується механічна пам'ять, що полегшує засвоєння нових знань. Так що старий-добрий спосіб: записати слово-транскрипцію-переклад — працює! Ось чому словник Kite стане підручником, за яким легко вивчити нові слова, словосполучення і вирази. Дитині легко буде повторити те, що було на минулому занятті, перед початком нового уроку, щоб запам'ятовувати максимум отриманої інформації.

Як ще можна використовувати словник Kite:

Зробити з нього тематичний словник

Розбийте словник за темами, наприклад: погода, їжа, подорожі, тварини. На кожне слово відведіть 1 сторінку або хоча б половину. І записуйте найпоширеніші словосполучення, вирази і речення. Також можна записувати синоніми і антоніми до слова. Якщо дитина захоче доповнити розворот малюнком — це тільки допоможе у вивченні. І лінування цьому абсолютно не перешкода! Яскрава канцелярія Kite допоможе зробити малюнок виразним.

Вести словник виразів і фраз з улюблених серіалів і фільмів

Ви ж знаєте, що дивитися фільми, мультфільми, серіали в оригіналі — це відмінний спосіб вивчити мову. Якщо при цьому не просто дивитися, а записувати стійкі вирази, ефект буде ще краще! І розмовна мова підтягнеться дуже добре.

Брати словник всюди з собою

Тверда палітурка словника або міцна пластикова обкладинка — це не тільки запорука того, що він прослужить навчальний рік і збереже свій первинний зовнішній вигляд, але і відмінна можливість для того, щоб словник легко можна було взяти з собою. Адже нові слова зустрічаються всюди: на прогулянці, в кафе і навіть в спортзалі. А вже якщо плануєте поїздку в інші країни, то словник точно варто прихопити!

І, звичайно ж, ніщо не заважає придумати вам свій спосіб ведення словника Kite. Вибирайте будь-який із запропонованих яскравих і креативних варіантів і вперед! Адже недарма кажуть, що знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замку. З Kite в ваших руках буде ціла зв'язка! Вивчайте мови з нашими словниками легко і з задоволенням!

Схожі новини
Розвиваємо дрібну моторику разом з Kite
04.11.2021

Ліплення з пластиліну – захоплююче заняття, завдяки якому можна створювати казкові світи, незвичайні локації і навіть вигадувати дивовижних звірів.

Читать
Осінь — час теплих і корисних напоїв.
25.10.2021

Зустрічати холоди з радістю та насолоджуватися прохолодною погодою? З Kite — це простіше простого. Коли в руках кухоль з ароматним чаєм, так приємно милуватися чарівністю осені. Адже тільки в цю пору романтичні пейзажі в палаючих теплих тонах переплітаються з морозно-холодною свіжістю повітря.

Читать
Канцелярія майбутнього: Kite презентував круті новинки товарів для школи та творчості
24.09.2021

Презентація Kite 2022 відкрила світові майбутнє: саме це шкільне приладдя незабаром буде красуватися майже на кожній парті. Практичні, емоційні, революційні. У цьому канцелярському фестивалі немає випадкових виконавців і другорядних персонажів. Кожен товар – уже зірка.

Читать
Шкільні щоденники Kite — колекція 2021
10.08.2021

Ех, щоденник! Скільки важливого зберігається на його сторінках. Варто лишень відкрити обкладинку, як одразу занурюєшся в царство організованості та порядку. Все чітко та по поличках: ось розклад, ось «домашка», ось оцінки. В мінливості світу він завжди непорушний і постійний. Візуальне розташування днів тижня «як в щоденнику» залишається в пам'яті на довгі роки. 

Читать
Топ-рейтинг кращих ручок для письма 2021 в школу та університет
29.07.2021

Ви помічали, що з деякими ручками і почерк стає кращим, і рука менше втомлюється? Невже від звичайної кулькової ручки так багато залежить? Навіть більше, ніж здається на перший погляд! Зі зручною ручкою легше конспектувати багатогодинні лекції і гарно нотувати уроки.

Читать
Вчитися цікавіше з предметними зошитами Kite
22.06.2021

Зустрічайте гарячу новинку – предметні зошити Kite! Яскраві, стильні та неймовірно зручні! Дві феєричні лінійки з класичним та іронічним дизайном. Для кожного предмету – власний тематичний зошит! Зберіть повну колекцію та насолоджуйтесь бездоганністю власного шкільного комплекту.

Читать
Зробимо світ яскравішим разом з крейдою Kite!
26.05.2021

Коли весна вже пестить світ золотими промінчиками, а від співу пташок прокидається натхнення – саме час насолоджуватися свіжим повітрям та розфарбовувати повсякденність яскравими барвами.

Сезон строкатих вулиць відкрито. Гайда влаштуємо феєричний фестиваль стріт-арту!

Читать
Бамбуковий посуд Kite для найменших
05.04.2021

Мами малоситиків зітхають: «Такий смачний суп, а він знову не хоче їсти!» Малюють кумедні личка на картопляному пюре, а з котлетки і сиру роблять мишку. Але вередуля  знову відмовляється їсти!

Якщо вам ця проблема знайома, запропонуйте дитині яскравий набір посуду, і не простий, а бамбуковий!

Читать
Є ідея? Запиши! Блокноти Kite в цьому допоможуть
18.03.2021

Кращі ідеї приходять в голову несподівано. Навіть якщо ви не плануєте писати музику або стати автором книги, блокнот дозволить зберегти цікаві думки і нічого не забути. Якщо блокнот завжди з вами, ви не пропустите оригінальну задумку.

Читать
Вибираємо альбом для малювання разом з Kite
12.03.2021

Бути творчою особистістю, значить бути успішним у всіх сферах життя. Сьогодні це аксіома. Ось чому для кожної дитини важливо не тільки добре говорити і читати, а й малювати. Малювання — це засіб самовираження, зняття тривог і стресу, занурення в світ фантазії, спосіб спілкування з дорослим, і не зовсім зрозумілим світом.

Читать
Що ще треба знати про кольорові олівці Kite?
04.03.2021

Вівці, ось хто відкрив людям графіт! Британські  ̶ в̶ч̶е̶н̶і̶ пастухи помітили, що біла шерсть овець стає темною, коли вони труться об чорне каміння. Це і був природний графіт, який пізніше почали використовувати для виготовлення простих олівців.

Читать