Ліцензія Bouffants & Broken Hearts

Bouffants & Broken Hearts

Bouffants & Broken Hearts — впливовий бренд від американської художниці та ілюстратора Kendra Dandy. Стильний і впізнаваний почерк виділяє її на тлі інших ілюстраторів. Яскраві, модні, веселі та злегка крейзі принти чіпляють погляд і вже неможливо пройти повз, щоб не купити собі таку дрібничку.

Роботами Кендри зацікавилися бренди зі світовими іменами. Вона уклала контракти з такими великими компаніями, як Vans, Estee Lauder, Sephora, Ban.do, Anthropologie, Nike і т. д. В соцмережах за її творчістю стежать понад 30 000 вірних передплатників.

Її аудиторією в основному є мілленіали й покоління Z. Але це необов'язково. Серед робіт зустрічають справжні шедеври, які обов'язково сподобаються навіть людям старшого віку.

Її девіз можна описати, як «Тут і зараз». Бренд заробляє на модній естетиці й тенденціях: бути на вістрі леза, завжди в тренді, тонко відчувати, що хочуть клієнти й передбачати їх бажання. Її продукція просувається через рекламні кампанії, соцмережі та спеціальні події в магазинах.

Бренд підкорив вже практично весь світ. За ліцензією продукція продається в Північній Америці, Європі, Азії та Австралії.

Капсульна колекція Kite в колаборації з BBH виконана у фірмовому стилі та з ексклюзивною подачею Кендри Денді. Будь-який аксесуар BBH завжди виглядає соковито і яскраво. Школяра, студента або працівника офісу легко буде впізнати по аксесуарах з кумедним оформленням. Та і як інакше, коли будь-який принт від Кендри означає самий пік тренду.

Коли ви купуєте рюкзак або пенал з капсульної колекції BBH, разом з ним отримуєте впевненість і підтримку, які так необхідні кожному.