Ru Ua

Ліцензія NASA

NASA

NASA – абревіатура, яку знає увесь світ. За цими чотирма літерами ховається захоплююча історія підкорення космосу довжиною в більш ніж 60 років.

Повна назва National Aeronautics and Space Administration дослівно перекладається з англійської як Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору. Це американське відомство засноване в 1958 році і напряму підпорядковується президентові США.

Кожна місія NASA стає історією. Космічні програми Меркурій, Джеміні та Аполлон отримали статус культових. На рахунку відомства – не лише мандрівка людини на Місяць, запуск космічних шаттлів та плеяда революційних наукових відкриттів. NASA і досі веде прогресивну діяльність з підготовки пілотованих польотів у відкритий космос, розробляє нові космічні кораблі та досліджує зміни клімату.

Стиль

Ліцензія NASA – зіркова окраса колекції Kite. Рюкзаки, бананки та пенали з легендарним акронімом –  вибір мрійливих романтиків та суворих раціоналістів; володарів математичного складу розуму та філософськи налаштованих гуманітаріїв. Хто не мріяв хоча б на секунду приміряти скафандр астронавта, відчути невагомість та побачити за ілюмінатором безкраю космічну даль? Доторкніться до мрії з крутою ліцензійною лінійкою Kite.

Аксесуари в дизайні NASA – для всіх, чиї думки виходять за межі Стратосфери та досягають Чумацького Шляху.