Ru Ua

Ліцензія Patron

Patron

Найвідоміший та найулюбленіший пес українців, якого знають та люблять в усьому світі. Сміливий та харизматичний джек-рассел-тер’єр веде активну роботу у багатьох важливих напрямках. Його багатогранна діяльність пов’язана із розмінуванням територій, благодійністю та просвітництвом. Патрон привертає увагу до важливих проблем сьогодення, неймовірно піднімає настрій та бойовий дух українців.

Як усе це вдається маленькому чотирилапому песикові? Звичайно, з допомогою його вірних друзів. Пес Патрон, його дбайливі господарі та вірна команда побратимів щодня працюють над тим, щоб наблизити нашу перемогу та допомогти українцям у ці важкі часи.

В розмінуванні чемпіон? Пес Патрон!

Неперевершений винюхувач вибухівки та віртуозний майстер розмінування став символом незламності українців. Пес-герой Патрон – найчарівніший талісман ДСНС в Чернігівській області.

Незважаючи на свій компактний розмір та легку вагу, він виконує важливу місію та робить грандіозно-важливі справи. Бере активну участь у розмінуванні території України. Займається благодійністю, організовуючи допомогу для бездомних тварин. Веде активну медійну діяльність з привернення уваги до війни в Україні.

Він встиг побувати важливих міжнародних нарадах, зустрічався з Президентом України та світовими політичними лідерами. Давав себе почухати за вушком всесвітньо відомим зіркам шоу-бізнесу, митцям та журналістам.

Образ відважного та дотепного Патрона представлений в креативних посібниках та інформативних мультфільмах, які вчать дітей змалечку розрізняти вибухові пристрої та уникати небезпечних ситуацій.

Крім того, Патрон – не тільки активний та серйозний діяч міжнародного рівня. А й просто неймовірно милий песик. Коли він виконує усі зобов’язання, приходить додому та знімає свій знаменитий іменний жилет, Патрон перетворюється на чарівного та кумедного домашнього улюбленця. Він має грайливий характер та веселу вдачу. Йому не байдужі звичайні собачі радості. Улюблений смаколик – це сир. А справжня пристрасть – колекція гумових качечок, з якими він ду-у-уже любить гратися. У кожної іграшкової пташечки є ім’я та окреме, особливе місце в серці Патрона.

Окрім люблячої родини господарів, Патрон чудово уживається разом з двома котиками: Венею та Томом. Вони утрьох – дружна хвостата команда, яка на власному прикладі показує, що любов, дружба та добро завжди перемагають. І коли у нас є такі віддані та щирі кудлаті герої, на душі стає тепліше.

Стиль Kite Пес Патрон

Веселі, яскраві та повчальні сюжети з Псом Патроном віднині прикрашатимуть рюкзаки, пенали, зошити та інші товари для навчання та творчості Kite. Це вражаюче мотивуючі патріотичні товари з улюбленцем дітлахів. Пес Патрон та його кудлата команда тепер завжди поруч! У школі та на перерві, в дитячому садочку та на прогулянці. А з такою підтримкою та натхненням набагато цікавіше вчитися, гратися та творити! Усі дизайни Kite з Псом Патроном мають офіційну ліцензію, а отже, схвалені самим чотирилапим героєм. Навчайтеся з радістю та оптимізмом! Всім традиційний «лизь»!