Ліцензія Hello Kitty

Hello Kitty

Hello Kitty - кумедна біла кішечка з носом-гудзиком і бантиком на вушку. Цей персонаж походить з японської поп-культури і вже більше 40 років підкорює серця мільйонів дорослих і дітей в усьому світі.

З'явилася Hello Kitty завдяки японської компанії з випуску шкільного приладдя, подарунків і аксесуарів Sanrio. Обмін маленькими приємними подарунками робить людей щасливішими, вважав її власник, Сінтаро Цудзі. Він вирішив створити персонаж, який би прикрашав товари компанії і став би символом радості і дружби. І в 1974 році, завдяки дизайнеру Юко Шиміцу, з'явилася знаменита біла кішечка.

Зображення Кітті спочатку з'явилося на вітальних листівках в магазинах Sanrio, а потім біла кішечка в червоному платтячку була надрукована на недорогому гаманці, з якого почалася всесвітня слава Hello Kitty. Сьогодні кішечка Кітті стала культовим персонажем у світі, її зображення прикрашає сотні продуктів для дітей і дорослих.

Hello Kitty знялася в декількох анімаційних серіалах. Вперше вона з'явилася на екранах в американській анімаційній програмі «Hello Kitty Furry Tale Theatre» у 1987 році. Мультсеріал «Пригоди Хеллоу Кітті і друзів» вийшов у 2006 році і містив 52 епізоди. Знаменита кішечка також з'явилася у книгах та відеоіграх. Компанія Sanrio оголосила про намір випустити повнометражний фільм з Hello Kitty в 2019 році.

У Кітті є і власна біографія. Вона народилася у передмісті Лондона 1 листопада. Її сім'я - тато, мама, бабуся, дідусь і сестричка-близнюк Міммі, у якій жовтий бантик на правому вушку. У Кітті золоте серце і багато друзів. Кішечка любить пекти печиво, грати на піаніно і мріє про те, щоб одного дня стати піаністкою або поетесою. У неї є здібності до музики і англійської мови, і вона не може жити без маминого яблучного пирога.

Стиль

Hello Kitty з'являється в різному одязі і різних образах - ніжному, грайливому, екстравагантному. Але що б вона не робила, Кітті завжди яскрава, доброзичлива і мила. Основні кольори у ліцензійній серії Hello Kitty - улюблені дівчатками червоний, рожевий, малиновий, бордовий. Шкільні рюкзаки, пенали, сумки для взуття, фартухи для творчості, дошкільні рюкзаки і канцелярія Kite із зображеннями Hello Kitty обов'язково порадують маленьких модниць.