Ru Ua

Ліцензія Mavka

Mavka

Мавка – унікальний проєкт, створений за мотивами культової драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

Повнометражний анімаційний фільм поєднує у собі приголомшливу сюжетну лінію, магічну автентику прадавніх образів української мітології та потужні сенси. Мультфільм викликав бурхливий інтерес ще задовго до своєї прем’єри. А його створення стало непересічною подією для усієї спільноти. «Мавка. Лісова пісня» відроджує традиції, занурює у чарівний світ української містики та зачаровує оригінальним сюжетом. Епічна історія сповнена захоплюючими пригодами та приправлена тонким дотепним гумором. Проєкт вражає своєю масштабністю: він буде показаний у 17 країнах, щоб увесь світ зміг почути «Лісову пісню» та познайомитися з неперевершеною душею українського фольклору.

Сюжет та головні герої

Здавна безкраї ліси України були оповиті загадковою таємничістю. Які секрети вони приховують? Які чарівні істоти мешкають під покровом вікових дерев?

  • Мавка. Головна героїня, душа і новообрана Берегиня Лісу. Вона має відповідальне покликання – стати вірною захисницею чарівного Лісу. А головне – усіма силами берегти від зазіхань людей його найцінніший скарб: Джерело життя.
  • Лукаш. Простий сільський парубок, наділений особливим музичним хистом. Хлопець віртуозно грає на сопілці, відображаючи у кожній ноті усю лірику своєї душі. Він прагне зв’язати свою долю з музикою. А доля, в свою чергу, робить йому неочікуваний подарунок. За допомогою музики, знайомить його з коханням.

Зустрівшись, Мавка і Лукаш закохуються одне в одного. Та разом з прекрасним почуттям Мавка опиняється перед важкою дилемою: любов чи її обов’язок перед Лісом? Чи зможуть вони бути разом? Адже для дівчини завжди буде в пріоритеті турбота про ліс та усіх його мешканців.

Місії проєкту

Мавка – не просто розважальний анімаційний фільм. Він несе у собі важливі просвітницькі меседжі та привертає увагу до проблем екології.

• Благодійність та заклик до порятунку екології

«Мавка» привертає увагу до проблеми вирубки українських пралісів та зникнення представників нашої флори і фауни. Саме тому чарівний світ картини населяють тварини та рослини Червоної Книги України (рись, зубр, чорний лелека тощо).

• Поширення та популяризація української культури

В мультфільмі оспівані українські традиції, ритуали, пісні та візуальні образи. Червоною ниткою крізь усю атмосферу твору проходять символи нашої етніки.

Екстер'єри картини створені на основі справжніх українських локацій.

Стиль Kite Мавка – це унікальне поєднання поетичної української душі та сучасного дизайну. Чарівні персонажі таємничого лісу дивним чином оселилися в колекції Kite. Вони даруватимуть натхнення та естетичну насолоду. Привертатимуть увагу та цікавість дітей до української культури. Спонукатимуть дбати про навколишнє середовище та з любов’ю ставитися до природи. Харизматичні герої, мальовничі краєвиди, гармонійні сюжети. Тепер кожна дитина зможе бути ближчою до всесвіту улюбленого мультфільму. Подружитися з Мавкою та її пухнастими друзями, щоб разом з ними підкорювати навчальні вершини. Адже в такій веселій компанії набагато цікавіше навчатися!